Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Sala Weselna w Pałacu "Dolina Marzeń"!
m.Dobra 1, gm.Dębnica Kaszubska

Piękny odnowiony XIX wieczny Pałac położony w niezwykle urokliwym miejscu wśród lasów, jezior i łąk otuliny Parku Krajobrazowego "Dolina Słupi" w odległości ok.20 km od Słupska oraz 30 km od Bytowa.

ZORGANIZUJEMY WESELE TWOICH MARZEŃ

Dzień Waszego Ślubu jest jedynym z ważniejszych wydarzeń w Waszym życiu, dlatego będziemy zaszczyceni jeżeli wybierzecie Państwo nasz Pałac na miejsce Waszego wesela. Uroczystość w tym urokliwym obiekcie, usytuowanym wśród pomorskich lasów i łąk da Państwu poczucie wyjątkowości chwil; dzień ten na długo pozostanie w Waszej pamięci. Organizujemy eleganckie i kameralne przyjęcia weselne lub huczne tradycyjne polskie wesele. Wyjątkowe umiejętności Szefa kuchni pozwalają zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta kulinarne, a profesjonalny personel będzie spełniał Państwa życzenia i dbał o wyjątkowość uroczystości. W ramach naszej oferty proponujemy salę weselną na 150 osób lub dwie mniejsze sale ( sale kominkowe) na łącznie 140 osób. Ponadto do dyspozycji gości ogromny taras niezwykle wygodnie umeblowany z przepięknym widokiem na dolinę, łąki, stawy i lasy. Specjalizujemy się również w organizacji najlepszych w regionie imprez w plenerze.

Miejsce na niezapomniany wypoczynek W ramach oferty proponujemy do Państwa dyspozycji 40 miejsc noclegowych w eleganckich i przytulnych pokojach. To idealne miejsce dla osób chcących się zrelaksować i zregenerować siły z dala od zgiełku miasta, jak też na organizację konferencji, szkoleń oraz imprez integracyjnych.

W ramach naszej oferty proponujemy:
  • Apartament dla nowożeńców
  • Uroczysty przejazd powozem
  • Dywan Hollywood (Specjalnie dla gwiazd wieczoru – Panny Młodej i Pana Młodego w kolorze czerwonym)
  • Czekoladowa Fontanna z Owocami
  • Szykowne drinki z afrodyzjakiem
  • Stół Staropolski
  • Bufety - owoce sezonowe na lustrach, ciasta, ciasta w mufinkach, rafaello, praliny i nie tylko
  • Grill, ogniska itd.
Proszę pozwolić nam zaskoczyć Państwa perfekcyjną organizacją wesela i wszelkimi przygotowaniami do tego wyjątkowego dnia!

Zapraszamy na rozmowę (kom.) 727-555-060 lub 607-309-319, (tel.) 59 846-66-13